کندوان از ساعت 18 امروز یک طرفه می شود

به گزارش آریا بلاگ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور کندوان جهت جنوب به شمال بین بیلقان تا وینه و جهت شمال به جنوب محدوده مرزن آباد، در هراز جهت شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و در محور فیروزکوه جهت جنوب به شمال محدوده دماوند، ترافیک سنگین است.

کندوان از ساعت 18 امروز یک طرفه می شود

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

وی تأکید کرد: طبق تاکیدات وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا مردم برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری از انجام سفر غیرضروری پرهیز کنند.

ترافیک سنگین در جاده های فیروزکوه، کندوان و هراز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: امروز 21 شهریور دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس راستا جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا وینه و راستا شمال به جنوب محدوده مرزن آباد همچنین ترافیک سنگین در محور هراز راستا شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک نشان می دهد.

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور فیروزکوه راستا جنوب به شمال محدوده شهر دماوند از تردد روان در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت راستاهای رفت و برگشت خبر داد.

ترافیک سنگین در آزادراه های تهران - کرج و قزوین - کرج

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا استاندارد، نیمه سنگین است، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج محدوده گرمدره و. ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پلیس راه مهرشهر تا گلشهر و محدوده پل فردیس خبر داد.

کندوان از ساعت 18 امروز یک طرفه می شود

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور هراز تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 امروز جمعه 21 شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز، از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا شرح داد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 امروز جمعه 21 شهریور تا ساعت 02 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه منطقه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 21 روز جمعه تا ساعت 02 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 22 شهریور در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور تأکید کرد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها لغو می شود.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت 24 امروز

محرابی نیا گفت: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است، همچنین تردد تریلرها در هراز کماکان ممنوع است.

وی اضافه کرد: در هراز تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز ممنوع است.

آزادراه تهران-کرج پرترددترین جاده کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان نمود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج- تهران و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 18 تا 19

محرابی نیا اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2224 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 3.4 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 13.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد محور خرم آباد - پلدختر و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود

وی یادآور شد: در حال حاضر محور شهداد - نهبندان، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور خرم آباد - پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4481

به "کندوان از ساعت 18 امروز یک طرفه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کندوان از ساعت 18 امروز یک طرفه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید