کُتی که کی روش برای خودش دوخت، کلاهی که سر ما رفت، با فرست کلاس برو!

به گزارش آریا بلاگ، کارلوس کی روش می گفت کُت قهرمانی برای تیم ملی فوتبال ایران بزرگ است اما کُتی که برای خودش دوخته بود خیلی خوب بود درست به اندازه 8 سال حضور در کشورمان.

کُتی که کی روش برای خودش دوخت، کلاهی که سر ما رفت، با فرست کلاس برو!

به گزارش آریا بلاگ، تیم ملی فوتبال ایران پایانی تلخ در جام ملت های آسیا 2019 امارات داشت؛ جایی که یکی از سنگین ترین شکست های کشورمان در بازی های سطح قاره آسیا مقابل ژاپن رقم خورد. تیمی که در 5 بازی گذشته گل نخورده بود، مقابل ژاپن سه بار دروازه اش را فرو ریخته دید و البته در خط حمله هم زورش به حریف نرسید. این اتفاق در شرایطی رقم خورد که تیم ملی در این دوره به گواه بیشتر کارشناسان داخلی و خارجی شانس اول قهرمانی بود اما هر بار که از کی روش سؤال می شد او می گفت: کُت قهرمانی برای ایران بزرگ است.

شاید کی روش با این کار می خواست فشار را از روی بازیکنانش بردارد اما ظاهرا او بهتر از همه می دانست که این کُت برای تیمش بزرگ بود. کی روش اما برای خودش کُت خوبی دوخته بود، به اندازه 8 سال حضور در ایران با قراردادی خوب که او را تبدیل به هفتمین مربی گران جهان در جام جهانی 2018 نموده بود. کی روش از روزی که به ایران آمد، فکرش را کرد کُتی خوب برای خودش درست کند، کُتی آهنین که با آن بتواند به همه حمله کند و جیب هایش را هم از پول قرارداد و پاداش و پول هایی مثل آل اشپورت پر کند. کُتی که او برای خودش دوخته بود آنقدر جا داشت که 8 سال تمام تنش بود.

به اندازه بزرگی همان کُت، سر ما اما کلاه گذاشته بود. به همه بدوبیراه گفت و علیه مسئولان بالادستی اش موضع گرفت و به آنها حمله کرد اما گفتند برای آرامش تیم ملی و اینکه با این تیم می خواهیم طلسم قهرمانی در آسیا را بشکنیم و با کی روش قهرمان می شویم، سکوت کنید و با این حرف ها سرمان را کلاه گذاشتند. سر همه ایرانی ها را کلاه گذاشتند، همه آنهایی که به این تیم پرمهره و نسل طلایی فوتبال ایران امید زیادی داشتند. کی روش اما در این دوره همانند سال 2015 ناکام بود و نتوانست در 8 سال حضورش در ایران جامی به دست آورد. حالا کی روش می رود و کُتش را هم با خود می برد و ما می مانیم و کلی توهین و بدوبیراه هایی که او و دستیارانش به ما کردند و کلاهی که سر ما رفت. نتیجه 8 سال حضور او در ایران صفر جام بود. حالا آقای کی روش! با فرست کلاس به هر جایی که می خواهی برو!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 66

به "کُتی که کی روش برای خودش دوخت، کلاهی که سر ما رفت، با فرست کلاس برو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کُتی که کی روش برای خودش دوخت، کلاهی که سر ما رفت، با فرست کلاس برو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید