کندوان یک طرفه شد

به گزارش آریا بلاگ، مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: از ساعت 8 صبح امروز 5 خرداد، محور کرج-چالوس بین دوراهی شهرستانک به مرزن آباد و آزادراه تهران-شمال در راستا جنوب به شمال، مسدود شد.

کندوان یک طرفه شد

ایمان محرابی نیا در گفت وگو با فارس، در تشریح شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران-شمال راستا شمال به جنوب و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت روان است.

وی اضافه نمود: از ساعت 8 امروز محور کرج-چالوس بین دوراهی شهرستانک به مرزن آباد و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی مسدود است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها شرح داد: به علت روانسازی و تسهیل در تردد، محدودیت تردد در راستا جنوب به شمال محور کرج-چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک به مرزن آباد و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی اجرا شد.

محرابی نیا اضافه نمود: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس راستا شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا هزارچم در بعضی از مقاطع سنگین است.

* باران در بعضی جاده های استان های آذربایجان غربی و مازندران

وی با اشاره به اینکه در محورهای شمالی کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، اضافه نمود: در حال حاضر در بعضی از جاده های استان های آذربایجان غربی و مازندران باران می بارد.

* کاهش ترافیک جاده ها

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2209 دستگاه ترددشمار جاده ای، کل تردد ثبت شده در جاده ها نسبت به روز قبل 3.5 درصد کاهش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 9.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

محرابی نیا اعلام کرد: در حال حاضر محور خرم آباد-پلدختر در استان لرستان، محور قزوین - همدان، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

وی یادآور شد: آزادراه چالوس-مرزن آباد راستا شمال به جنوب واقع دراستان مازندران تا اطلاع بعدی ازساعت 19 تا 7 روز بعد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* آزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور بود.

* محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به شمال

محرابی نیا اضافه نمود: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

* یک طرفه شدن هراز

وی اظهار کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه نمود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت 16 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اظهار کرد : تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز آدینه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز آدینه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه نمود: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* محدودیت تردد ناوگان سنگین در جاده های منتهی به شمال

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی نیا اضافه نمود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 12 روز سه شنبه 6 خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه سوم خرداد از راستا جنوب به شمال محور فیروزکوه ممنوع است؛ همچنین تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 و 9 خرداد از راستا شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

محرابی نیا اعلام کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز همچنین از ساعت 8 تا 24 روز آدینه 9 خرداد ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 امروز ممنوع است و راستا جایگزین آزادراه ساوه- تهران است.

محرابی نیا گفت: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 امروز و 9 خرداد ممنوع است.

وی گفت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 امروز و نهم خرداد ممنوع است.

منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3402

به "کندوان یک طرفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کندوان یک طرفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید