2هزار تن گوشت قرمز منجمد در سطح استان تهران توزیع شد

به گزارش آریا بلاگ، جبرئیل برادری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توزیع گسترده گوشت گفت: با هدف تنطیم بازار گوشت قرمز استان تهران با هماهنگی دستگاه های ذی ربط عرضه گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب از دی ماه در سطح استان شروع شد.

2هزار تن گوشت قرمز منجمد در سطح استان تهران توزیع شد

به گزارش تسنیم، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به ادامه این طرح اضافه کرد: تا به امروز بالغ بر 2120 تن گوشت قرمز منجمد به وسیله سامانه هوشمند در غرف میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای، صنوف و ... توزیع شده است.

وی با تأکید بر سهولت دسترسی شهروندان برای تهیه این کالای پروتئینی باتوجه به گستردگی عرضه گفت: در انبار های ذخیره سازی گوشت قرمز به اندازه کافی گوشت ذخیره شده است و به هر اندازه که بازار کشش داشته باشد، آمادگی عرضه داریم.

برادری از مشارکت اتحادیه های تولیدی گوشت قرمز سبک و سنگین برای ارسال دام زنده برای کشتار اطلاع داد و ابراز داشت: برای تأمین گوشت قرمز گرم نیز با یاری تشکل ها و بخش خصوصی، کشتار روز را افزایش داده ایم.

وی توضیح داد: بعلاوه با توجه به ایام سرانجامی سال و ماه رمضان که در پیش داریم ذخایر گوشت و مرغ ما تا آخر سال تأمین است و مسئله ای برای توزیع نداریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در سرانجام اعلام نمود: تشدید نظارت های بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از دیگر فعالیت های این سازمان برای کنترل بازار گوشت قرمز است.

منبع: فرارو
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 11781

به "2هزار تن گوشت قرمز منجمد در سطح استان تهران توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2هزار تن گوشت قرمز منجمد در سطح استان تهران توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید