آذری: بازیکنان فولاد با انتقاد از وزیر ورزش شأن خود را پایین آوردند، کسی برای بازنده دست نمی زند

به گزارش آریا بلاگ، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تأکید کرد، اقدام بازیکنان این تیم برای انتقاد از وزیر ورزش با باشگاه هماهنگ نشده بود و آنها با این کار شأن خود را پایین آورده اند.

آذری: بازیکنان فولاد با انتقاد از وزیر ورزش شأن خود را پایین آوردند، کسی برای بازنده دست نمی زند

به گزارش خبرنگاران، سعید آذری درباره حضور فولاد در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: فولاد بعد از دوری شش ساله از مسابقات آسیایی از پلی آف دوباره توانست به لیگ قهرمانان راه پیدا کند و باید این موضوع را به فال نیک بگیریم و از بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه و البته شرکت فولاد و همچنین رسانه ها تشکر کنیم. ما پنج روز زودتر از بقیه تیم ها مسابقات را شروع کردیم و یک پیروزی خوب مقابل العین داشتیم.

وی اشاره کرد: وقتی خیلی وقت باشد که از مسابقات بزرگ بین المللی دور باشید و بازیکنان هم با این فضا آشنا نباشند، کار سخت است و زمان می برد. ما خوب شروع کردیم، ولی گروه مان خیلی سخت بود. دیدید السد بعد از 10 سال به مرحله حذفی صعود نکرد. به کادر فنی و تیم فولاد تبریک می گویم و می دانم تجربه خوبی برای آینده کسب شده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره استوری مشترک برخی از بازیکنان این تیم نسبت به عدم توجه وزیر ورزش به فولاد در پیام تبریک به سه تیم صعودکننده ایرانی، خاطر نشان کرد: این یک کار غیرهماهنگ بود و بازیکنان نظر شخصی شان را داده بودند. این کار با باشگاه هماهنگ نشده بود. من در جریان این موضوع نبودم. اگر کاری با هماهنگی من باشد، قطعاً مسئولیتش را می پذیریم، ولی این حرکت را بازیکنان خودجوش انجام دادند. دیروز با مدیر رسانه ای تیم حرف زدم و از او توضیح خواستم.

آذری ادامه داد: قاعدتاً اگر منصفانه برخورد کنیم، کسی برای بازنده دست نمی زند و باید یاد بگیرم اگر می خواهیم مورد توجه قرار بگیریم، اتفاقات خوب رقم بزنیم. اینکه در وزارت ورزش به چه کسی تبریک می گویند در حوزه اظهارنظر من نیست و یک نظر شخصی بوده است. من تا به امروز محبت را از کسی گدایی نکرده ام و فکر می کنم بچه ها هم مقداری عجله کردند. کسی برای بازنده دست نمی زند، ولی مهم این بود که هواداران از عملکرد تیم نسبتاً راضی بودند.

وی در ادامه تأکید کرد: کسی حق ندارد بدون هماهنگی باشگاه این کارها را بکند. تبریک ها شخصی است و بچه های ما شأن خودشان را در این قضیه پایین آوردند. ما باید جوابگوی نقطه نظرات هواداران، سهامداران و هیئت مدیره باشیم. وقتی این افراد ما را حمایت می کنند و از عملکردمان رضایت نسبی داشته اند، این باید ما را ارضا کند. با این حال نظر شخصی من این است کسی برای بازنده دست نمی زند و ما شأن مان را مقداری پایین آوردیم. اینکه تبریک می گویند یا نمی گویند هیچ اهمیتی ندارد، همانطور که بعد از برد هم هیچ اهمیتی ندارد. شما (بازیکنان فولاد) در قبال مسئولیتی که پذیرفتید به نحو احسن کارتان را باید انجام دهید و فکر می کنم همین کفایت می کند.

آذری درباره اینکه آیا از انگیزه فولاد برای مسابقات داخلی کم شده است، یادآور شد: داستان آسیایی برای ما تمام شد. عدم صعود فولاد به دور حذفی تجربه خوبی بود و بازیکنان توانمندی خود را با تیم هایی که سال ها در آسیا حضور داشتند، محک زدند. هیچ قهرمانی به این صورت سرخورده نمی شود که مسابقات مهم دیگری مثل لیگ یا جام حذفی را برای آسیا کنار بگذارد. تیم ما تجربه خوبی دارد و از لحاظ بدنی هم آماده است. در آسیا نیز سه مشکل داشتیم، مصدومیت کولیبالی و شروین بزرگ قبل از مسابقات و ابتلای صالح حردانی به کرونا در میانه بازی ها به تیم خیلی آسیب زد و یک تیم کامل، ناقص شد. امیدوارم برای دور بعد بازیکنان بیشتر مراقب خودشان باشند. من فکر نمی کنم عدم صعود از لحاظ روحی تیم را به هم بریزد و با تجربه بیشتر مسابقات داخلی را ادامه خواهیم داد.

وی راجع به آخرین شرایط کرونا در فولاد و ماندن پنج عضو این تیم در عربستان، گفت: یک بازیکن (صالح حردانی) و چهار عضو کادر تیم تست کرونای شان مثبت بود. بعد از بازی با النصر که 9 عضو کرونایی داشتند این اتفاق برای تیم ما هم رخ داد. در آخرین تست که دیروز داده شده است، تست سه نفر منفی شده، ولی دو نفر هنوز مثبت هستند. همه هزینه های هتل و بهداشتی و هزینه های برگشت از حساب های AFC و فدراسیون عربستان پرداخت می شود. گفته شد این افراد در هتل پنج ستاره مانده اند، ولی بهتر است آقایان نگران جیب فدراسیون فوتبال عربستان نباشند.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو گفت وگو می کرد، خاطرنشان کرد: طبق قوانین دو تست منفی پشت سر هم باید انجام تا اجازه خروج از کشور داده شود. از سوی دیگر پنج عضو کرونایی را ما نمی توانیم همراه خود بیاوریم. از لحاظ بهداشتی و اخلاقی اجازه به خودمان ندادیم که این کار را بکنیم و دو سه روز دیگر این افراد به بچه ها ملحق می شوند. تمرینات از امروز زیر نظر آقای نکونام شروع خواهد شد و امیدوارم از این تجربه در ادامه استفاده کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان اضافه نمود: از همه بازیکنانم تشکر می کنم. ما یک ماه شبانه روز در کنار هم تلاش کردیم. باید خودمان را تنظیم کنیم که نیازی به خسته نباشید، دیگران نداشته باشیم. ما پول می گیریم و باید به وظایف مان عمل کنیم.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 7021

به "آذری: بازیکنان فولاد با انتقاد از وزیر ورزش شأن خود را پایین آوردند، کسی برای بازنده دست نمی زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: بازیکنان فولاد با انتقاد از وزیر ورزش شأن خود را پایین آوردند، کسی برای بازنده دست نمی زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید