برنامه احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی شد، برگزیت و کرونا مهار می شوند

به گزارش آریا بلاگ، رئیس شورای اروپا از طرح خود برای اجرای یک برنامه گسترده با هدف احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی کرد.

برنامه احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی شد، برگزیت و کرونا مهار می شوند

با ما سفر کنید و با قیمت تورهای مسافرتی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آریا بلاگ، شارل میشل، نخست وزیر پیشین بلژیک و رئیس کنونی شورای اروپا از طرح خود برای اجرای یک برنامه گسترده با هدف احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی کرد.

او ابراز امیدواری کرد که رهبران 27 کشور عضو این اتحادیه در نشست هایی که در روزهای 17 و 18 ژوئیه برگزار خواهند شد، طرح بلندمدت او برای بهبود اقتصاد این اتحادیه را تصویب نمایند.

میشل با اشاره به برنامه پیشنهادی کمیسیون اروپا درباره یک بسته محرک اقتصادی 750 میلیارد یورویی شامل یاری های اقتصادی به کشورهای عضو برای احیای اقتصادشان، بر این موضوع تأکید کرد که اکنون زمان تصمیم گیری و عمل است.

با این وجود رئیس شورای اروپا برخلاف قول پیشین در ماه فوریه، بودجه اتحادیه برای سال های 2021 تا 2027 میلادی را با کمی کاهش، به رقم 1074 میلیارد یورو رساند.

رقم اولیه در پیش نویس این بودجه در ماه فوریه 1094 میلیارد یورو درج شده بود.

رئیس شورای اروپا همچنین اظهار داشت که از محل بودجه ای 5 میلیارد یورویی، به تمام صنایع 27 کشور عضو اتحادیه که از گزیت ضرر نموده اند، یاری خواهد شد.

شورای اروپا برای بازپرداخت وام 750 میلیارد یورویی، از کشورهای عضو خواسته است تا نرخ های اقتصادیاتی، خصوصاً در زمینه انرژی های غیرسبز را افزایش دهند.

به این ترتیب صنایعی که در سال های آینده بیشترین فراوری گازهای گلخانه ای را دارند، ناگزیر بالاترین نرخ اقتصادیاتی نصیبشان می گردد و دقیقاً فرایند معکوس، شامل حال صنایع سبز خواهد شد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4566

به "برنامه احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی شد، برگزیت و کرونا مهار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی شد، برگزیت و کرونا مهار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید