بیانیه تراکتور: والیبال خطرناک تر است یا فوتبال؟

به گزارش آریا بلاگ، تراکتوری ها این بار با اشاره به تعطیلی مسابقات والیبال و قیاس آن با فوتبال خواهان برگزاری لیگ آینده با 18 تیم شده اند.

بیانیه تراکتور: والیبال خطرناک تر است یا فوتبال؟

به گزارش خبرنگاران باشگاه تراکتور با انتشار بیانیه ای مجددا اعتراض خود را به از سرگیری مسابقات لیگ برتر نشان داد. تراکتوری ها این بار با اشاره به تعطیلی مسابقات والیبال و قیاس آن با فوتبال خواهان برگزاری لیگ آینده با 18 تیم شده اند.

این روزها که برخلاف پیش بینی های قبلی درباره کاهش شیوع ویروس کرونا با گرم تر شدن هوا؛ شاهد افزایش چشمگیر مبتلایان و فوت هموطنان عزیزمان در سراسر کشور پهناورمان هستیم، بار دیگر اضطراب عمومی در جامعه حاکم شده است. جانِ هم وطن بدیهی ترین خط قرمز است. جانِ هم وطن را نباید به ثمن بخس به حراج گذاشت.

در حالی که به عنوان یک ایرانی دلسوز از روز اول گفته ایم بیایید در کنار هم برای ایران عزیزمان تصمیم گروهی و عقلانی بگیریم، در این میان عده ای همچنان محکم تر از قبل بر طبل عِناد خود کوبیده و صرفاً جهت کسب منافع گروهی و بعضاً شخصی به دنبال برگزاری مسابقات فوتبال هستند. این در حالی است که رقابت های سایر رشته های ورزشی تیمی از جمله والیبال و بسکتبال به صورت کامل لغو شده است.

حال سوال اینجاست که میزان برخورد و دایره افراد درگیر در فرآیند برگزاری یک بازی فوتبال بیشتر است یا والیبال؟!

از سویی دیگر چگونه می گردد که شرایط برگزاری مسابقات والیبال و بسکتبال که زیرساخت های مورد احتیاج و موجود آن در کشور به مراتب شرایط مساعدتری نسبت به فوتبال دارد، برای برگزاری بازی در شرایط کرونایی فعلی، فراهم نیست، امّا برای فوتبالی که در لیگ به اصطلاح حرفه ای آن بعضی از باشگاه ها در شرایط عادی برای تامین احتیاجهای اولیه مانند زمین بازی و تمرین، هزینه سفر، اقامت، پرداخت حقوق اعضای تیم و ... ، با مشکل روبرو هستند، مسئولین محترم امر، مدعی اجرای کامل پروتکل های بهداشتی و فراهم بودن شرایط برای برگزاری مسابقات فوتبال هستند؟

بدیهی است که بعد از شفاف سازی و ارایه پاسخ روشن به موارد فوق، این موضوع را نیز مدنظر قرار دهند که تحمیل هزینه به جامعه عظیم فوتبال از سوی متولیان امر صرفا به خاطر کسب منافع مقطعی، با هیچ قانون و منطق اخلاقی سازگار نیست.

ما همچنان با اصل دلسوزی برای کشور عزیرمان و شرایط قرمز حاکم بر ابتلا به بیماری کرونا و توجه ویژه به جانِ عزیزتر از جانِ هم وطن می گوییم در یک بستر توام با احترام و همفکری علاج واقعه را پیش از وقوع نماییم و برای چندمیلیارد تومان عایدی، جانِ مردم را با پیغام مستقیم عادی سازی شرایط با برگزاری مسابقات فوتبال به خطر نیندازیم، باور بفرمایید هر تصمیم غلط ما در عرصه تصمیم سازی عاقبت ناخوشی را در برخواهد داشت. اعلام انتها لیگ فعلی و شروع لیگ آینده با حضور 18 تیم در یک فضای تعاملی با حضور مدیران تیم های لیگ برتر و لیگ یک حرکت در جهت تعامل، همفکری، ایران دوستی و هم نوع دوستی است، ایرانی همواره برای ایرانش تصمیم دلسوزانه می گیرد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3690

به "بیانیه تراکتور: والیبال خطرناک تر است یا فوتبال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تراکتور: والیبال خطرناک تر است یا فوتبال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید