فراوری آی سی یو کانتینری برای درمان کرونایی ها در ایتالیا

به گزارش آریا بلاگ به نقل از نیواطلس، پیش از این از کانتینرها برای ساخت استخر شنا، خانه مسکونی و غیره استفاده شده است، اما این بار کانتینرها برای نجات جان انسان ها و تبدیل به سالن های آی سی یو در نظر گرفته شده اند.

فراوری آی سی یو کانتینری برای درمان کرونایی ها در ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

کانتینرهای یادشده قابل انتقال به سراسر دنیا هستند تا به افرادی که به ویروس کرونا مبتلا شده و شرایط وخیمی دارند، یاری برسانند.

کانتینرهای مورد استفاده برای تبدیل به آی سی یو، کانتینرهای استاندارد 6.1 متری هستند که با دقت بسیار بالا پاکسازی و ضدعفونی شده اند و پنجره و درب ورودی مناسب برای آنها در نظر گرفته شده است.

همچنین برای جداسازی بخش های مختلف این کانتینر پارتیشن هایی در نظر گرفته شده تا در هر کانتینر بتوان تعداد زیادی مریض مبتلا به کرونا را جای داد. هر یک از این کانتینرها بسته به شرایط می توانند چهار تا چهل مریض را در خود جای دهند.

همچنین می توان از این کانتینرها برای راه اندازی اتاق های فشار منفی استفاده کرد. اتاق فشار منفی فشار کمتری نسبت به بخش مجاور دارد و این امر از جریان هوا به بیرون اتاق ها و بخش های مجاور جلوگیری می نماید و در نهایت مانع انتقال ویروس های عفونی مانند کرونا به محیط اطراف می گردد.

کانتینرهای یادشده را می توان در حیاط بیمارستان ها، پارکینگ ها و دیگر محیط های باز مستقر کرد و حمل و نقل آنها به وسیله قطار، کامیون و کشتی ساده است. در مرحله اول این کانتینرها در بیمارستانی در میلان مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2691

به "فراوری آی سی یو کانتینری برای درمان کرونایی ها در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری آی سی یو کانتینری برای درمان کرونایی ها در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید