توهم تازه آمریکا و طرح اتهام علیه دیپلمات های ایرانی!

به گزارش آریا بلاگ، مهر نوشت: وزارت خارجه آمریکا با انتشار گزارشی باردیگر ادعاها و اتهامات خود علیه جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرده است و مدعی مشارکت دیپلمات های ایرانی در اقدامات تروریستی شده است.

توهم تازه آمریکا و طرح اتهام علیه دیپلمات های ایرانی!

به گزارش تلویزیون دولتی آمریکا، مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار گزارشی مدعی شده که فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در خارج از ایران مخرب است.

در این گزارش با طرح ادعای نظارت جمهوری اسلامی ایران بر فعالیت مخالفان در خارج، همچنین ادعای برنامه ریزی برای حملات تروریستی در کشورهای مختلف مطرح شده است.

در این گزارش همچنین دیپلمات های ایرانی به مشارکت در اقدامات تروریستی متهم شده اند.

نکته جالب توجه در گزارش خصمانه و جهت دار وزارت خارجه آمریکا آن جاست که در این گزارش مدارک و مستنداتی ارائه نشده و مقامات آمریکایی تنها به طرح اتهامات و ادعاهای همیشگی خود علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخته اند.

این گزارش تنها چند روز پس از آن منتشر شده که آمریکا از قرار دادن نام برخی مقامات ایرانی از جمله وزیر کشور و چندتن دیگر از مقامات در فهرست تحریم ها خبر داد.

براین اساس به نظر می رسد که طرح اتهامات جدید در گزارش وزارت خارجه آمریکا علیه ایران موضوع جدیدی نیست و واشنگتن همواره در رویکرد خصمانه خود علیه ایران چنین اتهاماتی را مطرح کرده است.

310311

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3344

به "توهم تازه آمریکا و طرح اتهام علیه دیپلمات های ایرانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهم تازه آمریکا و طرح اتهام علیه دیپلمات های ایرانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید