جسـد زن گمشده در چاه خانه ویـلایی بود

به گزارش آریا بلاگ، تهران (پانا) - پسر جنایتکار که به بهانه سرمایه گذاری، زن میانسالی را اغفال نموده بود پس از قتل وی جسدش را در چاه ویلایی در شمال انداخت.

جسـد زن گمشده در چاه خانه ویـلایی بود

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایران، 17 دی سال جاری پسر جوانی به دادسرای جنایی تهران رفت و از ناپدید شدن مادر 68 ساله اش اطلاع داد. وی در این باره گفت: دو روز است که مادرم ناپدید شده است. او برای خرید از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. مادرم مقدار زیادی طلا داشت و مقداری هم پول در حسابش بود.

با شکایت پسر جوان، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت شروع شد.

برداشت پول از حساب

در حالی که آنالیز ها برای یافتن فرنگیس ادامه داشت، کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت متوجه شدند از حساب وی 9 میلیون تومان پول برداشت شده است. با به دست آمدن این سرنخ، بلافاصله مأموران راهی مغازه ای شدند که با کارت فرنگیس از آنجا خرید نموده بودند. در بازبینی دوربین های مداربسته مغازه تصویر مرد جوانی هنگام خرید به دست آمد. اما چهره وی با ماسک و کلاه پوشیده شده بود و قابل شناسایی نبود.

در ادامه آنالیز ها، تیم تحقیق دوباره به سراغ خانواده فرنگیس رفته تا با نشان دادن تصویر مرد جوان، بتوانند به سرنخی از او برسند که این بار پسر وی با دیدن عکس گفت: این فرد شباهت زیادی به دوستم حامد دارد اتفاقاً از وقتی مادرم ناپدید شده او چندباری به سراغ من آمده و مدام درباره اینکه آیا مادرم پیدا شده یا نه اطلاعاتی می گیرد.

بازداشت پسر جوان

با توجه به اطلاعاتی که پسر فرنگیس به پلیس داد و تحقیقات کارآگاهان پایان بازپرس سهرابی دستور بازداشت پسر 32 ساله را صادر کرد. حامد ابتدا مدعی بود که از سرنوشت فرنگیس بی اطلاع است. اما وقتی با مدارک پلیسی رو به رو شد به قتل اعتراف کرد.

او درباره این جنایت گفت: فرنگیس مادر دوستم بود به خاطر پول با او اختلاف پیدا کردم و به او آبمیوه مسموم دادم وقتی بیهوش شد جسدش را در بیابان های اطراف تهران به آتش کشیدم.

کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی برای یافتن جسد راهی بیابان هایی شدند که حامد مدعی بود جسد را آنجا رها نموده است. اما ردی از جسد به دست نیاوردند و در استعلاماتی که صورت گرفت تعیین شد پلیس منطقه نیز جسدی با تعیینات فرنگیس پیدا ننموده است.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گفت: تیم تحقیق دوباره به سراغ متهم رفته و این بار او مدعی شد که جسد را در چاه یک خانه ویلایی در شمال رها نموده است. مأموران با نیابت قضایی راهی ویلا شده و پس از 39 روز بالاخره جسد زن میانسال را کشف کردند. با کشف جسد، تحقیقات در رابطه با این جنایت ادامه دارد.

گفت و گو با متهم

فرنگیس را از کجا می شناختی؟

8 ماهی می گردد که با پسرش دوست هستم و از دو ماه قبل رفت و آمدهای من به خانه آنها شروع شد. در این رفت و آمدها متوجه وضع اقتصادی خوب آنها شدم.

اختلافت با فرنگیس سر چه بود؟

من مسائل اقتصادی زیادی داشتم و فرنگیس هم وضع اقتصادی خوبی داشت. چندباری از مقتول پول قرض گرفته بودم اما نمی توانستم بدهی ام را برگردانم. به همین دلیل وسوسه شدم که طلاها و پول هایش را سرقت کنم. اما چون فرنگیس مرا می شناخت هویت مرا لو می داد، برای همین تصمیم به قتل گرفتم.

چطور او را به قتل رساندی؟

به او گفتم دوستی دارم که در کار خرید و فروش طلا است و می توانی با خرید طلا در این کار سرمایه گذاری کنی و پول خوبی به دست بیاوری؛ روز حادثه فرنگیس را از خانه بیرون کشاندم. به دروغ به او گفتم دوستم ساکن یکی از شهرهای شاقتصادی کشور است و با او راهی شمال شدیم. از قبل ویلایی اجاره نموده بودم و فرنگیس را به بهانه ملاقات دوستم به آن خانه کشاندم. پس از سرقت طلاها، او را با روسری اش خفه کردم و جسد را داخل چاهی در همان ویلا انداختم و راهی تهران شدم.

چرا در اعترافات اولیه دروغ گفتی؟

می خواستم جهت تحقیقات را تغییر دهم و راهی برای فرار از اتهام قتل برای خودم پیدا کنم اما نشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 6389

به "جسـد زن گمشده در چاه خانه ویـلایی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جسـد زن گمشده در چاه خانه ویـلایی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید