شهرداری های خراسان رضوی برای مقابله با بیماری کرونا اعتبار گرفتند

به گزارش آریا بلاگ، سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی از اختصاص 35 میلیارد ریال اعتبار به شهرداری های استان برای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا توسط استانداری اطلاع داد.

شهرداری های خراسان رضوی برای مقابله با بیماری کرونا اعتبار گرفتند

به گزارش آریا بلاگ به نقل از ایرنا، امیرحمزه ذاکر اضافه نمود: در راستای یاری به شهرداری های با جمعیت کمتر از 50 هزار نفر خراسان رضوی برای مبارزه با ویروس کرونا و با توجه به مسائل اقتصادی همه شهرداری ها در هزینه کرد و ضد عفونی کردن معابر و اماکن شهری این میزان اعتبار اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: شهرداری های خراسان رضوی تا به امروز افزون بر 250 میلیارد ریال از اعتبارات داخلی خود را برای ضدعفونی و گندزدایی، اطلاع رسانی و مطلع سازی شهروندان، فراوری و توزیع مواد ضدعفونی و ماسک و دستکش بین شهروندان هزینه نموده اند.

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: علاوه بر این شهرداری های استان به مستاجران، پیمانکاران، شهروندان و مالکان خودروهای حمل ونقل عمومی که از تعطیلی کسب و کارها آسیب دیده اند نیز مساعدت هایی نموده اند.

بر اساس آمارها تا به امروز 74هزار و 877 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 98 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به چهار هزار و 683 تن رسیده است

استان خراسان رضوی با 6.4 میلیون نفر جمعیت 77 شهر دارای شهرداری دارد که 64 شهر از این تعداد زیر50 هزار نفر جمعیت دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 19 خرداد 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 2980

به "شهرداری های خراسان رضوی برای مقابله با بیماری کرونا اعتبار گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری های خراسان رضوی برای مقابله با بیماری کرونا اعتبار گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید