شهر آفتاب هوشمند می شود

مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از هوشمندسازی این مجموعه خبر داد و گفت: به زودی بسیاری از خدمات نمایشگاه شهر آفتاب به صورت دیجیتال به مجریان نمایشگاه ها عرضه می شود.

شهر آفتاب هوشمند می شود

به گزارش خبرنگاران، محمدرئوف قادری هوشمندسازی را لازمه مدیریت بهتر شهر عنوان و اظهار کرد: مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب هم از این مهم مستثنا نیست به طوری که بر اساس توافق نامه ای که میان سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا) امضا شد، بخش توسعه و ایجاد زیرساخت در حوزه آی تی شهر آفتاب به سازمان فاوای شهرداری واگذار شد.

وی با بیان اینکه هوشمندسازی نمایشگاه شهر آفتاب در کنار پیشرفت فیزیکی مجموعه در حال انجام است، گفت: به جز دوربین ها سایر زیرساخت ها مانند ایجاد و ورود به نمایشگاه های مجازی و دیجیتال شدن سیستم های ورود و خروج نماشگاه در دستور کار مجموعه شهر آفتاب واقع شده است.

به گفته مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب؛ به زودی قرار است غرفه سازی ها، جذب مجریان نمایشگاه ها، انتخاب غرفه ها و طراحی آن ها بدون طی مسافت طولانی و غیرحضوری انجام شود. در واقع به زودی بسیاری از خدمات نمایشگاه شهر آفتاب به صورت دیجیتال به مجریان نمایشگاه ها عرضه می شود.

قادری با بیان اینکه دنیا به سمت هوشمندسازی پیش می رود و ما باید بتوانیم در زمینه برگزاری نمایشگاه ها متدهای روز را اجرا کنیم، گفت: سیستم های اداری داخل نمایشگاه الکترونیکی واقع شده است و در همین زمینه سعی در حذف کاغذ در مراودات اداری داریم؛ با این اقدام اتلاف زمان و هزینه ها را کاهش می دهیم.

به گزارش شهرنوشت، مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب همچنین از حذف تبلیغات فیزیکی، استفاده از تبلیغات در فضای مجازی و به شکل الکترونیکی در آینده خبر داد و اعلام کرد: اقدامات و برنامه هایی که سازمان فاوای شهرداری تهران در شهر آفتاب انجام داده یا در حال انجام است، به لحاظ هوشمندی از سایر مکان ها پیشرفته تر است؛ این امر به ویژه درخصوص سیستم های اطفاء حریق، گرمایش و سرمایش قابل مشاهده است. همچنین نظارت تصویری به صورت بسیار کامل در شهر آفتاب ایجاد شده و در کشور کم نظیر است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 323

به "شهر آفتاب هوشمند می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر آفتاب هوشمند می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید