علیرضا حیدری: دوست ندارم پس از خادم و در فضای کنونی، به فدراسیون کشتی بیایم، شرایط این رشته بهتر از دو سال گذشته است

به گزارش آریا بلاگ، علیرضا حیدری، پیشکسوت کشتی کشورمان گفت که دوست ندارد پس از رسول خادم و در فضای کنونی کشتی، رئیس این فدراسیون گردد. - اخبار ورزشی -

علیرضا حیدری: دوست ندارم پس از خادم و در فضای کنونی، به فدراسیون کشتی بیایم، شرایط این رشته بهتر از دو سال گذشته است

به گزارش آریا بلاگ، علیرضا حیدری درباره شرایط فعلی کشتی کشورمان پس از کناره گیری رسول خادم از ریاست فدراسیون این رشته گفت: کشتی در دو سال گذشته شرایط بدی داشت و این رشته به عرصه زد و خوردی تبدیل شد که مناسب کشتی نبود. فکر می کنم شرایط امروز کشتی، بهتر دو سال گذشته است. خادم هشت سال در فدراسیون کشتی حضور داشته و کشمکش هایی بود که پتانسیل و روح خادم را صرف می کرد. به خاطر این مسائل، کشتی دستخوش آسیب شد. البته حق خادم این نبود که با باخت کنار برود.

وی ادامه داد: فکر می کنم اتفاقات اتفاق افتاده، انرژی خادم را مصرف کرد. او تصمیمات اشتباه ساختاری گرفت، به خاطر اینکه همزمان به عنوان رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی فعالیت می کرد. او اگر در یکی از این سمت ها حضور داشت، بهتر جواب می داد. مدیری که به تمرین می آید، ممکن است اعصابش از یک جلسه یا تماس خراب باشد. او هر چقدر هم بخواهد که این خشم را به تمرین تیم ملی انتقال ندهد، نمی تواند.

پیشکسوت کشتی کشورمان در پاسخ به این پرسش که چه کسی می تواند به این رشته یاری کند و او باید چگونه رفتار کند، توضیح داد: فدراسیون کشتی اساسنامه دارد و باید در چارچوب این اساسنامه حرکت کند تا پتانسیل ها در جهت مثبت آزاد گردد. هر چند موضوعات شخصی و شخصی نگری افراد انتخاب شده، به کشتی آسیب می زند. اگر این موارد نباشد، ما افراد خوبی داریم که می توانند کشتی را با کمترین تنش اداره نمایند. ما کشتی گیران بسیار خوبی در شهرستان داریم که اگر همینگونه کشتی را به حال خود رها کنیم، باز هم در کشتی مدال می گیریم. سایت روسی، امیررضا خادم را رئیس بعدی فدراسیون کشتی ایران معرفی کرد! بنی تمیم: حکم محمدی و بنا را من امضا کردم

حیدری که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، درباره اینکه گفته می گردد این رشته احتیاج به 300 میلیارد تومان بودجه دارد، گفت: مهم این است که این مبلغ از کجا تأمین گردد و اگر قرار است به یک مدیر 300 میلیارد تومان بدهند، باید به مدیر بعدی هم بدهند. با دلار حدود سه هزار تومان، کشتی به این مبلغ احتیاج نداشت و با 300 میلیارد تومان می شد خیلی کارها انجام داد.

کشتی ما برای درآمدزایی مولد نبوده و ما باید چند اشکال را رفع کنیم.، وی در پاسخ به این پرسش که چه راه هایی برای درآمدزایی می شناسد، ضمن بیان این جمله گفت: دنیا ما تغییر نموده و زمانی که برای یک بازی کشتی، چند هزار نفر در سالن هفت تیر حاضر می شدند، گذشت. باید اطلاع رسانی مناسب صورت بگیرد. در زمان ما، مسابقات در سطوح پایین اینقدر کم اطلاع رسانی می شد و پخش تلویزیونی نداشت. باید جوانان را به کشتی علاقه مند کنیم تا به سالن بیایند. چرا فوتبال پول خوبی می گیرد؟ چون مردم به استادیوم ها می آیند.

پیشکسوت کشتی کشورمان در مورد احتمال ثبت نام برای ریاست فدراسیون کشتی و احتمال اینکه کسی از او در این راستا درخواست کند، گفت: من به خادم احترام می گذارم و انشاءالله او دوباره به کشتی بازگردد، اما دوست ندارم پس از او و در فضای کنونی به کشتی بیایم. زمانی که کشتی می گرفتم و مرا از آن بیرون کردند، به دنبال کار خودم رفتم و اگر اکنون بخواهم به کشتی بازگردم، باید کارهای زیادی را لغو کنم. اگر به حکم وظیفه باشد، دوست دارم بیایم و کوشش می کنم خیلی خوب کار کنم، اما انشاءالله فرد دیگری بیاید تا مسئولیت از ما ساقط گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 26

به "علیرضا حیدری: دوست ندارم پس از خادم و در فضای کنونی، به فدراسیون کشتی بیایم، شرایط این رشته بهتر از دو سال گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا حیدری: دوست ندارم پس از خادم و در فضای کنونی، به فدراسیون کشتی بیایم، شرایط این رشته بهتر از دو سال گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید