فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر اساس این فراخوان استارت آپ های نوپا حوزه فناوری های همگرا با شرکت در دوره های آموزشی می توانند محصول خود را توسعه دهند و پس از نگارش مدل کسب و کار خود با سرمایه گذاران آشنا شوند.

فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا اعلام شد

استارت آپ های نوپا پس از ثبت نام در فراخوان و ارزیابی طرح هایشان توسط داوران برای حضور در دوره پیش شتابدهی انتخاب می شوند. در این دوره ها آموزش های لازم در خصوص اعتبارسنجی محصول به آنها داده می شود.

استارت آپ هایی که با موفقیت این دوره را پشت سر بگذارند برای سرمایه گذاری به مراکز توسعه کسب و کار معرفی می شوند.

همچنین کمک به ارتقا فنی و بازاری محصول دیگر اقدامی است که در این رویداد رخ می دهد و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را برای نوپاها تسهیل می شود.

ایجاد بستری برای تجاری سازی دستاوردهای تحقیقاتی محققان و جامعه علمی کشور در حوزه فناوری های همگرا، شناسایی و توانمندسازی گروه های فناور و آشنا کردن آنها با فرآیند توسعه محصول و دنیای کسب و کار و تجاری سازی، معرفی فرصت های کسب و کار مبتنی بر نیازهای فعلی کشور و مراکز توسعه دهنده کسب و کار به جامعه محققان و فناوران و به هم رسانی فناوران، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان کسب و کار برای تجاری سازی محصولات نوآورانه از اهداف انتشار این فراخوان است.

سومین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا در شهریور ماه سال جاری منتشر شده است و استارت آپ های نوپای حوزه فناوری های همگرا تا 30 مهرماه سال جاری برای شرکت در آن مهلت دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 24 مهر 1398 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 658

به "فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید