مقاله: تجارت خود را در کانادا به راه بیاندازید

به گزارش آریا بلاگ، همانطور که در بالا اشاره شد، درخواست برای ویزای کانادا و در نهایت مهاجرت به این کشور به وسیله برنامه ارزیابی تاثیر بازار کار گرداننده مالک، نسبت به دیگر برنامه های تجاری مهاجرتی مزایای متعددی دارد. اگر شخص خارجی متقاضی دریافت اجازه کار (ویزای کاری کانادا)، یک طرح کسب و کار قابل اعتماد داشته باشد و تجارتش اصیل و واقعی باشد، احتمال مثبت شدن درخواستش وجود دارد. بر اساس آماری که دولت کانادا برای دوره زمانی بین آوریل 2015 تا مارس 2016 ارائه داده، نتایج درخواست ها این چنین هستند:

مقاله: تجارت خود را در کانادا به راه بیاندازید

خرید بخشی از یک تجارت موجود در کانادا: وقتی یک گرداننده مالک بخشی از یک تجارت موجود در کانادا را می خرد اما به طور 100 درصد مالک آن تجارت نیست؛ در این سناریو افسر پرونده آنالیز می نماید که چه کسی بیشترین سهم از این تجارت را در اختیار دارد تا معین گردد که آیا سرمایه گذار به عنوان صاحب اصلی یا مالک مشترک آن تجارت تلقی می گردد یا خیر. یک سوال مهم در این سناریو این است که اگر صاحب یا مدیر فعلی این تجارت همچنان در مدیریت و اداره آن دخیل است، چه نیازی به حضور یک شخص خارجی است؟ این که آیا این معامله اصیل و واقعی است و آیا دلیل موجهی برای استخدام نیروی خارجی وجود دارد یا نه؟

شخص خارجی: شخصی که شهروند کانادا یا ساکن دائم (دارای اقامت دائم کانادا) نیست و به او در عوض دریافت حقوق پیشنهاد کار در کانادا داده شده است.

گرداننده مالک می بایست الزامات و شرایط معینی را داشته باشد؛ شرایطی که آیین نامه محافظت پناهندگی و مهاجرت کانادا آنها را معین نموده است. در بند 203 این آیین نامه عنوان شده اجازه کار زمانی برای یک شخص خارجی صادر می گردد که کارفرمای کانادایی احتمالی او، نظر ESDC (سازمان توسعه اجتماعی و استخدام کانادا) را با توجه به معیارهای عنوان شده در زیر جلب کند:

منبع مقاله: تجارت خود را در کانادا به راه بیاندازید

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4660

به "مقاله: تجارت خود را در کانادا به راه بیاندازید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تجارت خود را در کانادا به راه بیاندازید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید