گل محمدی: تصمیم گیرنده های فدراسیون بوکس ضعیف هستند

به گزارش آریا بلاگ، سرپرست سابق تیم ملی بوکس ایران گفت: متاسفانه افراد تصمیم گیرنده در بوکس افراد ضعیفی هستند که تنها از اعتبار این فدراسیون استفاده می کنند.

گل محمدی: تصمیم گیرنده های فدراسیون بوکس ضعیف هستند

عیسی گل محمدی در گفت و گو با خبرنگاران، با ابراز ناراحتی بخاطر پرداخت نشدن حقوق دو بوکسور المپین تیم ملی ایران تسط فدراسیون، اظهار کرد: وقتی یک رئیس فدراسیون حقوق تنها دو ملی پوش که روی هم رفته 7 میلیون هم نمی شود را نمی تواند پرداخت کند، در حقیقت دلسوز نیست. در زمان انتخابات حرف از اسپانسر میلیاردی بود، اما الان فدراسیون در پرداخت کردن حقوق دو ملی پوش بازمانده است.

او با انتقاد از عملکرد هیات مدیره فدراسیون بوکس، توضیح داد: مطمئنا اگر یک رئیس فدراسیون واقعا دلسوز باشد، حداقل یک ماه از حقوق خود زده و به ملی پوشان پرداخت می کند. حقوق دو ملی پوش را واقعا از هزار جا می توان تامین کرد، جای تاسف دارد که فدراسیون بوکس در پرداخت 7 میلیون ناتوان است. نایب رئیس فدراسیون آقای صالحی چقدر هزینه کرده اند؟ چقدر در پیشرفت شرایط مالی فدراسیون تاثیر مثبت داشته اند؟ امیدوارم نگاه مسئولان ورزش به این فدراسیون تغییر کند تا شاهد این شرایط ناراحت کننده نباشیم. افراد حاضر در فدراسیون متاسفانه افراد بسیار ضعیفی هستند که تنها برای استفاده از اعتبار فدراسیون بوکس آمده اند.

سرپرست سابق تیم ملی بوکس ایران، در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به شرایط فعلی می توان به کسب سهمیه در بازی های جهانی امیدوار بود؟ اظهار کرد: با این شرایط ما به هیچ عنوان نمی توانیم نتیجه بگیریم. باید حساب شده کار کرد، در حالی که آقایان حتی حقوق 3 میلیونی ملی پوشان را هم پرداخت نمی کنند. ورزشکار نیاز به حمایت دارد که پیروز شود، متاسفانه این اتفاق در فدراسیون بوکس فعلی آنطور که باید رخ نمی دهد.

او ادامه داد: بزرگ ترین مشکل بوکس نداشتن پول است، اینکه هر وقت وزارت پول داد پول داشته باشیم و هر وقت بودجه نداد پول نداشته باشیم درست نیست. امیدوارم حسین ثوری بیش از این به بوکس لطمه نزند و حداقل به یک قول خود که آوردن اسپانسر بود عمل کند.

سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان بوکس در پایان گفت: واقعا ناراحت کننده است که قهرمان و المپین بوکس در رسانه ملی اعلام می کند برای گذراندن مخارج روزمره خود باید مسافر کشی کند. ثوری و سایر عوامل تصمیم گیرنده فدراسیون باید به این نکات مهم توجه کنند. دوستان عزیز اگر نمی توانند بوکس را رهبری کنند، حداقل استعفا دهند. تنها خواسته ما اهالی بوکس پیروزیت این رشته و قهرمان هایش است، لطفا به خواسته جامعه بوکس توجه شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4365

به "گل محمدی: تصمیم گیرنده های فدراسیون بوکس ضعیف هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: تصمیم گیرنده های فدراسیون بوکس ضعیف هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید