یک تجربه مفید و لذت بخش از اینترنت

به گزارش آریا بلاگ، با توجه به نفوذ بیش از پیش اینترنت در تمامی اقشار جامعه، همواره یافتن منبعی معتبر و سالم برای استفاده بهینه از اینترنت و اطلاعات موجود در آن احساس می گردد.

یک تجربه مفید و لذت بخش از اینترنت

دسترسی به اطلاعات، احتیاج ماست.

  • اگر فرزند داشته باشید، حتما دغدغه رشد و پرورش کودک خود را در سر دارید. استفاده از مطالب مفید روز و راهکارهای جدید که تمام افراد خانواده در آن شرکت نمایند می تواند حجم بزرگی از نگرانی شما را در رابطه با رشد و پرورش فرزند خویش از بین ببرد.
  • اگر صاحب حیوان خانگی هستید هم دغدغه های بسیاری راجع به سلامت حیوان خانگی خود دارید. باز احتیاجمند مرجعی برای یافتن مطالب مرتبط با این دغدغه و کسب دانش کافی برای بهبود سلامت حیوان خانگی خود خواهید بود.
  • حتما نگران سلامتی و زیبایی خود هم هستید. علاقه مند هستید جدیدترین مسایل روز راجع به سلامتی و زیبایی را بدانید و از مد، فشن، پوشش سلبریتی ها و ... مطلع شوید. به همین دلیل احتمالا بارها به اینترنت مراجعه نموده اید.
  • اگر یک هنر خاص را پیگیری می کنید، نقاشی می کنید، وسایل دست ساز درست می کنید، آشپزی می کنید هم حتما بارها به وب، به تلگرام و به اپلیکیشن های مختلف مراجعه نموده اید.

مهم نیست در چه موقعیتی قرار دارید، به هر حال شما احتیاجهایی از جنس اطلاعات و دانش دارید که به وسیله اینترنت به آن پاسخ می دهید. و البته ممکن است با حجم وسیع اطلاعات، هدررفتن وقت خود در جستجوهای مکرر و مواجهه با محتوای ناخواسته دست به گریبان بوده اید.

با برنامه ای تحت عنوان پونیلا می توانید به بروزترین محتوای اینترنت چه در وب و چه در تلگرام به سادگی و با کمترین هدررفت وقت دسترسی پیدا کنید. پونیلا تمام صفحات وب و تلگرام را به جای شما جستجو میکند و اطلاعات مفید را دسته بندی نموده و در اختیار شما قرار می دهد. پونیلا، مطالب زرد و تبلیغات را از لیست مطالب خود حذف می نماید.

استفاده بهینه از اینترنت

وقت زیادی از ما در اینترنت در پی محتوای مورد علاقه به هدر می رود. این به این معنا نیست که دنیای اینترنت بی استفاده و مخرب است. هر یک از امکاناتی که در اختیار ماست دو روی شیطان و فرشته دارد.

با همه گیر شدن اینترنت احتیاج به آموزش صحیح استفاده از آن و دسترسی مخاطب به مطالب سالم و مطابق سلیقه خود روز به روز بیشتر احساس می گردد. پونیلا برنامه ای است برای تمام مخاطبانی که برای وقت خود ارزش قائل هستند و از دنیای اینترنت برای کسب علم و اطلاعات عمیق استفاده می نمایند.

با استفاده از پونیلا، ایده های جدیدی یافت می کنید که خلاقیت و نوآوری را در شما تقویت می نماید. پونیلا به پرسش هایی که در ابتدا مطرح شد پاسخ می دهد.

برنامه اجتماعی فارسی. فرهنگ فارسی. اعتماد فارسی

این برنامه فارسی زبان است و با اولین ورود خود به این برنامه تمام هدایت های ممکن را برای استفاده از آن پیدا خواهید کرد. پونیلا به روزترین ها و بهترین مطالب را در اختیار شما قرار می دهد. علائق شما را پیدا نموده و مطابق با آنها روزانه هزاران مطلب مفید از را در اختیار شما قرار می دهد تا زمان خود را صرف استفاده مفید از آموخته های خود کنید نه باز کردن هزاران صفحه و هزاران کانال که هم وقت گیر است و هم حجم زیادی از اینترنت شما را مصرف می نماید.

با یک حساب کاربری از پونیلا نگاه خود را به دنیای اینترنت تغییر دهید و یک تجربه مفید با اینترنت آغاز کنید. نام نویسی و انتخاب علاقه ها تنها کار لازم برای آغاز زندگی اجتماعی جدید شماست.

تمام افراد خانواده می توانند از پونیلا بهره ببرند و نگران محتوای تکراری و مبتذل و بی ارزش نباشند.

پونیلا، شبکه اجتماعی محتوای فارسی است که هم در بستر وب، هم اپلیکیشن های اندروید و iOS قابل استفاده است.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: setare.com
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 5493

به "یک تجربه مفید و لذت بخش از اینترنت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک تجربه مفید و لذت بخش از اینترنت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید