دانشکده مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، سیروس موثقی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کمیسیون دائمی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات از توافق با سازمان اداری و استخدامی کشور برای ادامه فعالیت آموزشی دانشکده تا زمان اصلاح ساختار و مشخص وظایف جدید اطلاع داد.

دانشکده مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد

وی تاکید نمود: با توجه به مذاکرات به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی کشور تا زمان اصلاح ساختار و مشخص وظایف جدید دانشکده مقرر شد، دانشکده مخابرات کماکان به فعالیت آموزشی خود ادامه دهد، با این شرط که دانشجوی جدید پذیرش نشود و صرفاً ادامه فعالیت های آموزشی برای اتمام دروس دانشجوهای موجود و همچنین آموزش های مهارت شغلی صورت پذیرد.

موثقی اضافه کرد: با توجه به احتیاج بخش ICT به داشتن نهاد آموزشی، مسئولان دانشکده باید با یاری مشاور ذیصلاح و همکاری وزارت ارتباطات نسبت به بازنگری اهداف، برنامه ها و فعالیت های دانشکده اقدام نموده و ساختار متناسب با احتیاج بخش را در راستای قوانین و مقررات مربوطه، پیشنهاد دهند.

جلسه کمیسیون دائمی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات با حضور نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه کشور و به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

در این جلسه پس از ارائه عملکرد بودجه سال گذشته از سوی دانشکده، بودجه مورداحتیاج برای ادامه فعالیت و چگونگی فعالیت دانشکده مورد آنالیز اعضای کمیسیون نهاده شد.

جلسه کمیسیون دائمی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات پس از بحث و آنالیز پیرامون دستور جلسه با تصویب کلیات بودجه پیشنهادی برای سال 98 سرانجام یافت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 10 آبان 1398 شناسه مطلب: 780

به "دانشکده مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشکده مخابرات به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید