دانشگاه علوم پزشکی کردستان 2 نشان برنز المپیاد علمی را کسب کرد

به گزارش آریا بلاگ، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی کردستان گفت: دانشجویان این دانشگاه در سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور، پیروز به کسب 2 نشان برنز در حیطه مدیریت نظام سلامت در مرحله گروهی شدند.

دانشگاه علوم پزشکی کردستان 2 نشان برنز المپیاد علمی را کسب کرد

به گزارش گروه استان های خبرنگاران، مجید شفیعیان، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی کردستان، روز سه شنبه با اشاره به نتایج سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور گفت: این دانشگاه در این دوره از المپیاد کشوری پیروز به کسب 2 نشان برنز در حیطه مدیریت نظام سلامت در مرحله گروهی از طریق زهرا کیهانی دانشجوی رشته پزشکی و سوما محمدی سراب دانشجوی رشته بهداشت عمومی شد.

وی ادامه داد: همچنین در مرحله انفرادی در حیطه آموزش پزشکی سیده نغمه سرابی دانشجوی رشته پرستاری پیروز به دریافت دیپلم افتخار شد.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی کردستان ضمن ابراز خرسندی بابت کسب این دستاورد ارزشمند، افزود: در مرحله غربالگری تعداد 29 نفر دانشجو در آزمون مرحله اول شرکت کردند که از این تعداد، 9 نفر در 6 حیطه به مرحله دوم و نهایی راه یافتند که از این تعداد 2 نفر پیروز به کسب مدال برنز شده و یک نفر به کسب دیپلم افتخار نایل شد.

شفیعیان ابراز امیدواری کرد امسال با توجه به برنامه ریزی اجرا شده و شروع ثبت نام دانشجویان از هم اکنون، شاهد حضور تعداد نفرات بیشتری برای شرکت در چهاردهمین المپیاد دانشجویی سراسر کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه این افتخار در میان 68 دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور، آزاد و ارتش کسب شده است، یادآور شد: در حیطه مدیریت نظام سلامت به ترتیب دانشگاه علوم پزشکی تهران مدال طلا، دانشگاه علوم پزشکی ایران مدال نقره و دانشگاه علوم پزشکی کردستان مدال برنز را به دست آوردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 8590

به "دانشگاه علوم پزشکی کردستان 2 نشان برنز المپیاد علمی را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علوم پزشکی کردستان 2 نشان برنز المپیاد علمی را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید