پزشک بیمارستان والتررید: ترامپ دیوانگی کرد!

به گزارش آریا بلاگ، یکی از پزشکان والتررید می گوید ترامپ در یک خودرو کاملاً دربسته و از پشت شیشه با هوادارانش تجدید ملاقات نموده؛ حال آنکه این امر می تواند به قیمت ابتلا و مرگ محافظانی تمام گردد که همراه وی بودند.

پزشک بیمارستان والتررید: ترامپ دیوانگی کرد!

به نقل از اسپوتنیک، جیمز فیلیپ پزشک بیمارستان نظامی والتررید که محل بستری دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا است؛ از اقدام او مبنی بر ترک موقت بیمارستان و تجدید ملاقات با هوادارانش، به شدت انتقاد کرد.

این در حالی است که ترامپ از داخل خودرو ضدگلوله خود و از پشت شیشه برای هودارانش دست تکان داده و درست همین مسئله است که خطرآفرین شده چراکه این خودرو طوری طراحی شده که در برابر حملات شیمیایی هم مقاوم باشد. بنابراین، بسته بودن محیط و گردش هوای داخل آن وقتی که یکی از سرنشین ها یک بیمار کرونایی است، احتمال ابتلای سایر سرنشین ها را افزایش می دهد.

فیلیپ که دانشیار دانشگاه جرج واشنگتن نیز هست؛ در این باره گفت: تک تک افرادی که در طول آن سواری کاملاً بی مورد، ترامپ را همراهی می کردند، اکنون باید برای 14 روز قرنطینه شوند. این کار دیوانگی بود. آنها ممکن است بیمار شوند یا بمیرند، آن هم محض خاطر یک نمایش سیاسی!

عدم شفافیت کاخ سفید و تناقض گویی ها درباره وخامت حال رئیس جمهور آمریکا، از دیگر انتقاداتی است که این روزها علیه جمهوریخواهان مطرح می گردد. ترامپ و همسرش روز آدینه خبر ابتلاء به کووید 19 را علنی کردند حال آنکه ظاهراً خوشه بیماری گسترده تر از آن چیزی است که تصور می گردد و بسیاری از کارکنان کاخ سفید آلوده شده اند. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 4673

به "پزشک بیمارستان والتررید: ترامپ دیوانگی کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک بیمارستان والتررید: ترامپ دیوانگی کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید