خبرنگاران تأکید دبیر اجرایی هامادکسپو بر اعمال معماری ایرانی در پروژه های صنعتی

به گزارش آریا بلاگ، تهران- خبرنگاران- دبیر اجرایی نمایشگاه هامادکسپو گفت: همزمان با کوشش برای ساختمان سازی صنعتی در کشور، باید کوشش گردد تا سبک و هنر سنتی معماری ایرانی در صنعت ساختمان سازی به کار گرفته گردد.

خبرنگاران تأکید دبیر اجرایی هامادکسپو بر اعمال معماری ایرانی در پروژه های صنعتی

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

پریسا اشراقی روز آدینه در حاشیه نمایشگاهی با موضوع حمایت از معماری و دست سازه های ایرانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این نمایشگاه با رویکرد حمایت از فراوری داخلی برگزار شده، گفت: سعی نموده ایم آثاری را در این نمایشگاه عرضه کنیم که هنر معماری و تجسمی که سالیان طولانی است به فراموشی سپرده شده و مانند کتاب خاک می خورد را دوباره به مردم نشان دهیم.

وی اظهار کرد: تمام کوشش ما متمرکز بر آن است که هنر را به بازار کار معرفی کنیم و با توجه به آنکه قرار است بعد از سالها بار دیگر ساختمان سازی در کشور به سمت صنعتی سازی برود، باید سعی کنیم همزمان از سبک معماری داخلی در صنعت ساختمان سازی استفاده کنیم.

اشراقی، افزایش سرمایه گذاری در حوزه معماری را جزو مسائل مهم صنعت ساختمان دانست و گفت: باید فصل جدیدی را در حوزه صنعت ساختمان رقم بزنیم.

دبیر اجرایی نمایشگاه شرح داد: بخش خصوصی تمام کوشش خود را به کار گرفته تا بتواند در حوزه و تغییر سبک معماری طراحی ساختمان و دکوراسیون فعالیت کند و در این زمینه نیز رایزنی های مختلفی را انجام داده است.

وی به احتیاج هنرمندان به حمایت دولت اشاره نمود و گفت: ایران در مقایسه با سایر کشورهای جهان از جمله قطر دارای هنرمندان و معماران بسیار خاص و با استعدادی است که بعضی از هنرهای آنها باعث تعجب مقامات این کشور شده است. آثار فاخری که قابلیت صادرات دارند و می تواند در صنعت ساختمان و معماری و دکوراسیون کشورهای دیگر نیز به کار گرفته گردد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه هامادکسپو با حضور و معرفی هنرمندان برجسته از استان های مختلف مانند مشهد و یزد از امروز گشایش یافت، گفت: رویکرد این نمایشگاه حمایت از فراوری آثار فاخر هنری در بخش دکوراسیون دست ساز و معماری ساختمان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ariyablog.ir شناسه مطلب: 3281

به "خبرنگاران تأکید دبیر اجرایی هامادکسپو بر اعمال معماری ایرانی در پروژه های صنعتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تأکید دبیر اجرایی هامادکسپو بر اعمال معماری ایرانی در پروژه های صنعتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید