استارتاپ

بازنشستگان ظرفیت اجتماعی خوبی برای کسب و کارهای نو هستند

به گزارش خبرنگاران، الهام فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران توجه صندوق بازنشستگی کشوری به کسب و کارهای نو و استارت آپ ها برای ارتقای کیفیت زندگی بازنشستگان راهبرد درستی است و باید این رویکرد حفظ شود.

21 بهمن 1399

اعطای خدمات و تسهیلات به شرکت های دانش بنیان با عاملیت زنان

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر سیاوش ملکی فر، میزان برخورداری شرکت های دانش بنیان با مدیرعاملی زنان از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی را تبیین کرد و گفت: زنان دستاوردهای خوبی در عرصه صنعت داشته اند به طوری که میزان اشتغال زنان...

20 بهمن 1399

صندوق نوآوری و شکوفایی اولین رویداد شکوفا را 14 و 15 دی ماه برگزار می نماید

اولین رویداد از سلسله رویداد های شکوفا در حوزه آب، برق و انرژی به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری پژوهشگاه نیرو طی روز های 14 و 15 دی ماه جاری برگزار می گردد.

19 بهمن 1399

ویزیت پزشک در منزل

مهم ترین دغدغه ای که بیماران و خانواده هایشان از گذشته تا کنون در ذهن خود داشته اند، این بود که در هنگام بیماری، امکان حضور پزشک در منزل فراهم شده و ویزیت بیمار در خانه انجام گردد. البته بسیاری از افرادی که توان اقتصادی بالایی داشتند نیز، پزشک را به منزل...

18 بهمن 1399

انواع ویزای کانادا: ویزای استارتاپ کانادا

در ابتدا به معنی استارتاپ و اینکه اصلا استارتاپ چیست می پردازیم.

17 بهمن 1399

فرمول جدید یک استارتاپ برای زیبایی پوست

یک استارتاپ امیدهای تازه های در زمینه رفع چین و چروک و زیبایی پووست برداشته است.

6 فروردین 1399

همایش توسعه تعاونی های دانشجویی و دانش بنیان در تبریز برگزار گردید

خبرنگاران/آذربایجان شرقی همایش توسعه تعاونی های دانشجویی و دانش بنیان با همکاری پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در دانشگاه تبریز برگزار گردید.

23 بهمن 1398

کارآمدترین باتری های سال 2019

در سال 2019، باتری های گوناگونی ابداع و ارائه شده اند که کارآیی های قابل توجهی دارند و می توانند عملکرد ابزار خود را بهبود ببخشند.

6 بهمن 1398

ارسال انسان به ماه با کمک هوش مصنوعی!

یک شرکت آمریکایی در تلاش است تا با کمک ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی موشک های پرینتر سه بعدی تولید کند که راه را برای ارسال انسان به ماه هموار می کند.

19 آذر 1398

نخستین رویداد استارت آپی هوشمندسازی حوزه سوخت برگزار می گردد

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین رویداد استارت آپی حوزه سوخت با هدف آنالیز فرصت های سرمایه گذاری در صندلی های سوخت کشور با رویکرد هوشمندسازی برگزار می گردد.

6 آبان 1398

فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر اساس این فراخوان استارت آپ های نوپا حوزه فناوری های همگرا با شرکت در دوره های آموزشی می توانند محصول خود را توسعه دهند و پس از نگارش مدل کسب و کار خود با سرمایه گذاران آشنا شوند.

24 مهر 1398

استفاده مسافران ایرانی از ارزهای مجازی در سفرهای خارجی ، تاثیر ارز مجازی بر جذب توریست خارجی ، چطور کیف پول دیجیتال داشته باشم و ارز مجازی بخریم؟

روند استفاده از ارزهای مجازی در کشور به سرعت در حال افزایش است به طوری که بعضی بازرگانان خرد و مسافران ایرانی در خارج از کشور به جای دلار از این ارزها برای پرداخت و خرید استفاده می نمایند.

28 شهریور 1398

فراخوان دومین دوره جذب استارت آپ در پساشتاب دهنده مبین لند

شرکت مبین وان کیش، قصد دارد که با حمایت از کسب و کارهای نو و استارت آپ ها، امکانات و تسهیلات مورد نیاز آنان را تامین کند.

17 مرداد 1398

استاندارد سازی گردشگری بیابان لوت مد نظر قرار گیرد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا مجیدی در دیدار با مسوولان رویداد استارتاپی گردشگری در خراسان جنوبی با اشاره به همایش بین المللی گردشگری بیابان لوت اظهار کرد: همزمانی برنامه های رویداد استارتاپی گردشگری با همایش بین المللی گردشگری بیابان لوت می تواند به...

16 خرداد 1398